У прикордонному ліцеї на Чернігівщині тривають ремонтні роботи — незабаром навчальний заклад отримає зручне укриття! Усі 367 учнів зможуть повернутись до офлайн-навчання. 

Аби якнайшвидше повернути школярів на уроки, зусилля об’єднали фронтменка гурту ONUKA Ната Жижченко, Райффайзен Банк Україна та благодійний фонд Київської школи економіки.

* На головному фото: школярі Корюківського ліцею в укритті до початку ремонтних робіт

У приміщенні розміром 136 кв.м з вересня розпочато ремонтні роботи — зроблено виїмку ґрунту, аби збільшити висоту приміщення відповідно до наявних норм, зачищено стіни та стелю від побілки, закладено цеглою отвори, відновлено зруйновані перегородки, розпочато роботи над влаштуванням вентиляції.

Ремонт сховища реалізується у межах всеукраїнської програми “ЗАХИСТОК: Безпечна освіта” від KSE Foundation — ONUKA є амбасадоркою проєкту:

“Я вдячна усім, хто долучається до цього важливого проєкту. Сьогодні ми маємо можливість побачити, як на наших очах підвал Корюківського Ліцею № 2 перевтілюється на відремонтоване й комфортне для перебування укриття. Від початку повномасштабного вторгнення на моїй рідній Чернігівщині пролунало майже 1 000 повітряних тривог. Кожного разу тисячі дітей мають залишати свої школи, переривати навчальний процес, наражатися на небезпеку. Скільки ще триватиме війна — невідомо нікому, а надавати маленьким українцям доступ до освіти потрібно ще на вчора. Це означає лише одне — нам потрібно ще більше уваги до ЗАХИСТКУ. Розповідайте, діліться інформацією про проєкт та донатьте”, — зазначає Ната Жижченко (ONUKA).

Місто Корюківка знаходиться у 30 км від кордону з росією. Наявність укриття — обов’язкова умова для відновлення очних уроків.

“Раніше у нас в укритті не було належних умов для перебування. Та наші вчителі все одно щось придумували, навіть у таких поганих умовах: навчали, співали та грали з дітьми”, — розповідає директорка ліцею Лариса Остапенко

Пані Лариса зазначає, що дистанційне навчання, на якому школярі ліцею перебували понад рік, спричинило величезні освітні втрати, а діти потребують психологічної підтримки. Тепер усі учні зможуть надолужити недоотримані знання.

Ви також можете долучитись до облаштування шкільних укриттів кожна гривня дозволяє відремонтувати більше сховищ. Зробіть донат за лінком: https://foundation.kse.ua/safe-education

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати