Студенти і студентки Київської школи економіки зібрались на толоку, щоб сприяти облаштуванню укриття для школярів, а саме: допомогти розчистити підвал Гружчанської гімназії у селі на Київщині. Приміщення незабаром стане комфортним укриттям, здатним захистити 85 школярів і 26 вихованців дитячого садочка.

Багато місцевих дітей пережили ізоляцію, коли на початку повномасштабного вторгнення ворог відрізав село від транспортного сполучення і залишив людей без будь-якого зв’язку, продуктів і ліків. Студенти KSE Марія Олійник, Роман Радіовський, Анастасія Базір, Олександра Гоголь та неймовірна студ-команда взялись повернути дітям звичні шкільні будні.

Шкільні укриття в багатьох випадках – це занедбані підвали без підлоги, з покритими грибком стінами, аварійною проводкою і відсутньою вентиляцією. Такі приміщення не лише не підходять для довготривалого перебування дітей під час повітряних тривог, але й можуть нести загрозу їхньому здоров’ю.

Завдяки благодійникам з України та всього світу команда KSE Foundation перетворює такі темні і сирі підвали на комфортні сховища. Помічниками у поверненні дітей за парти від самого початку дії програми «ЗАХИСТОК: Безпечна освіта», є студенти Київської школи економіки.

Цього разу студентське ком’юніті KSE разом із директоркою KSE Foundation Світланою Денисенко, керівницею напрямку відновлення Мариною Борисенко і менеджеркою освітніх проєктів Ольгою Кириленко розібрали та винесли усі старі меблі, прибрали десятки кілограмів сміття, провели базові демонтажні роботи і повністю очистили площу в майже 150 м2!

Тепер підвальне приміщення готове до початку ремонтних робіт. Професійні будівельники, електрики і сантехніки вже незабаром розпочнуть облаштування укриття: тут буде залито стяжку підлоги, замінено електропроводку, встановлено санвузли, проведено гідроізоляцію, вмонтовано вентиляцію та інше.

До якісної освіти повернуться понад 110 учнів і вихованців!

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати