Три зірки математики сьогодні стали переможцями грантової програми Talents For Ukraine та отримали гранти на власний розвиток від KSE Foundation!

⭐️ Олександр Лагодзинський – вчитель, дослідник та популяризатор науки. «Математикізація суспільства» – так свою діяльність називає сам Олександр. Він винахідник, автор наукових статей та організатор заходів, спрямованих на популяризацію науки. Починаючи з 2018 року всі заходи у рамках роботи ради молодих вчених Інституту Математики не обходилися без його підтримки та активної участі. Наприклад, Олександр є одним з організаторів Міжнародного дня числа Пі в Україні.

«Математика – це не лише числа та формули. Математика – це мова, інструмент та засіб пізнання навколишнього світу», – ділиться Олександр.

⭐️ Олена Ванєєва– докторка фізико-математичних наук, науковиця та популяризаторка математики, що гідно представляє Україну на міжнародній науковій арені. У 2020 – стала першою математикинею та першою українкою, яка виграла міжнародний науковий конкурс International Rising Talents. У 2021 – Український інститут включив її у проєкт «30 незалежних», за сприяння розвитку України у своїй галузі. У 2024 – увійшла до списку Forbes «15 лідерок української науки». Також вона – посолка України в Комітеті жінок-математиків Міжнародного математичного союзу.

«Свою місію бачу в тому, щоб продовжувати гідно представляти Україну на міжнародній науковій арені та запалювати серця української молоді любов’ю до математики», – розповідає Олена.

⭐️ Дмитро Номіровський – вчитель та автор підручників, за якими математику вивчають учні по всій Україні. І хоча видання навчальної літератури є комерційно збитковим, Дмитро не здається та постійно долучає спонсорів та партнерів для нових видань. В найближчих планах вчителя – нова книжка, математичний гурток для школярів, навчальний курс для дорослих.

«Найкраща річ в професії вчителя – це бачити, що сьогодні твій учень вже робить те, що не вмів чи не розумів ще вчора», – каже Дмитро.

Більше про переможців Talents For Ukraine

 

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати