Як виглядають шкільні укриття, у яких наші діти будуть ховатись під час повітряних тривог? Завдяки благодійникам KSE Foundation це світлі та комфортні простори: з вентиляційною системою, обладнаними протипожежними дверима виходами, каналізацією, аварійним освітленням, гідроізоляцією, м’якими лавами для сидіння та іншим, необхідним для перебування дітей.

Доєднуйтесь до ініціативи та зробіть внесок для облаштування сховищ для наших дітей: https://foundation.kse.ua/safe-education

Сьогодні тисячі українських школярів пішли до школи. Однак повернути дітей до якісного офлайн-навчання поруч із однолітками змогли тільки освітні заклади, які мають необхідні захисні споруди. За даними Міністерства освіти і науки України, 25% шкіл і 33% дитячих садочків не мають необхідних укриттів.

Завдяки кожному, хто зробив внесок для підтримки всеукраїнської програми «ЗАХИСТОК: Безпечна освіта» від KSE Foundation, понад 13 000 учнів сьогодні повернулись за свої парти.

Ось декілька з укриттів, які нам вдалось облаштувати за вашої підтримки!

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати