Київська школа № 82 імені Тараса Шевченка – лідер по кількості дітей, які повернулися на очне навчання у Шевченківському районі столиці. Тут на офлайн-уроки виходять усі 34 класи, адже нове шкільне укриття дозволяє вмістити 500 дітей і 67 працівників навчального закладу.

Ремонт цього укриття, яке раніше було підвалом з гардеробною, благодійний фонд KSE Foundation зробив завдяки внеску компанії Dragon Capital. Разом ми завершили укриття вже у 4 школах України! Сховища облаштовані у межах всеукраїнської програми від KSE Foundation “ЗАХИСТОК: Безпечна освіта”.

“Батьки боялися залишати дітей вдома і все одно возили їх до школи – вважали, що так безпечніше. Тоді ще не було облаштоване укриття, тож у підвалі було моторошно, дітям треба було звикати до старих стін і поганого освітлення. Зараз батьки дуже задоволені: і діти, і вчителі знаходяться в гідних умовах”, – розповідає Наталія Сурома, директорка спеціалізованої школи № 82 імені Тараса Шевченка з поглибленим вивченням англійської мови.

Будівельники провели велику роботу над підвальним приміщенням школи: залили бетонну стяжку підлоги, встановили двері на запасні виходи та санвузли, обробили всі поверхні, пофарбували стіни, провели освітлення.

За словами директорки школи Наталії Суроми, продовжувати повноцінний навчальний процес під час повітряних тривог не вдається через велику кількість учнів, однак укриття дозволяє забезпечити школярів цікавим дозвіллям і відволікти:

“У нас проведено інтернет в укритті, ми влаштовуємо перегляди навчальних фільмів, проводимо тести. Ініціюємо розвантажувальні ігри, є шахи, доміно, діти читають книжки, бо тепер тут хороше освітлення”.

82-га школа є найпершою альма-матер для багатьох видатних випускників, серед яких письменниця Оксана Забужко і журналіст Олесь Бузина. І талановитих учнів у школі тільки більшає – минулого року одинадцятикласниця Анастасія посіла 1 місце на всеукраїнському конкурсі МАН з біології і отримала президентську премію! Ще двом випускникам на останньому дзвонику цього року вручили золоті медалі. До того ж, з початком повномасштабної війни столичний освітній заклад постійно допомагає пораненим захисникам, які потрапляють у військовий госпіталь Києва. До акцій допомоги ЗСУ товарами та фінансами долучаються вчителі, учні та батьки.

Разом із Dragon Capital ми продовжуємо працювати над забезпеченням офлайн-навчання нашим дітям та маємо мету повернути за парти ще десятки тисяч учнів.

Поверніть дітей до якісного очного навчання разом із KSE Foundation! Подати заявку на облаштування укриття можна, заповнивши форму за посиланням: https://foundation.kse.ua/safe-education. На цій же сторінці ви можете зробити благодійний внесок для ремонту укриттів у школах і дитсадках України.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати