Притулок для українських школярів та їхніх родин

16.06.2022

Фонд Friends of KSE (сестринська організація нашого фонду зі Швеції) спільно з Christine König Gallery та Dorotheum проведе благодійний онлайн-аукціон із роботами сучасних українських художників, кошти з якого будуть спрямовані на забезпечення житлом 40 українських дітей та їхні родини в рамках проекту «SHELTER». Аукціон триватиме до 17 червня 17:00 (за центральноєвропейським часом).
Проект «SHELTER» передбачає ремонт старих туристичних будинків у горах Закарпаття (неподалік Ужгороду), де потім живуть люди, що втратили своє житло.
Проект – це ініціатива Володимира Кадигроба, радника президента KSE, арт-куратора і фахівця з проектування досвідів.
«Наша мета — надати безпечний життєвий простір та освітню підтримку старшокласникам, які залишили рідні місця через російську агресію», — каже Володимир Кадигроб.
На аукціоні представлені роботи 16 митців. Колекція називається «Після 24 лютого».Більш детальна інформація про аукціон тут: https://www.dorotheum.com/en/a/87701/#8133245

Довідка:
Christine Konig Galerie, Відень, Австрія.Ця галерея представляє безліч всесвітньо визнаних художників і працює одночасно з поколінням початківців.Dorotheum, Відень, Австрія.Сьогодні Dorotheum є одним із найстаріших та найбільших аукціонних будинків у світі.