Київська школа економіки надзвичайно вдячна кожному, хто долучився до  порятунку життів в Україні.
На другий день війни Благодійний фонд «Київська школа економіки» розпочав міжнародну кампанію гуманітарної допомоги. Благодійну ініціативу KSE підтримали в усьому світі: українські меценати, бізнес та громадськість США, Європи, Азії тощо. Загалом до кампанії долучилися близько 5 000 людей та 15 компаній із США, Японії, Німеччини, Франції, Мексики, Норвегії, Швеції, Австралії, Великобританії, Польщі тощо.
З їх та вашою допомогою ми швидко досягли нашої цілі в 10 мільйонів доларів. Станом на 28 березня 2022 року Благодійний фонд «KSE» зібрав понад 15 мільйонів доларів.
Усі кошти були спрямовані на закупівлю гуманітарної допомоги:
35 400 аптечок
25 000 джгутів
7 054 захисних жилетів
15 000 плит
4 140 шоломів
та інших предметів першої необхідності(наприклад, тканина для виготовлення жилетів, продукти харчування для міст, які зазнали атак).
Наразі, ми маємо 18 партій гуманітарних вантажів:
6 вже доставлені в Україну,
6 вже в дорозі,
3 підготовлені для доставки,
3 затримуються (затримки вирішуються із залученням посольств за  потреби).
Зараз очевидно, що головною небезпекою для мирного населення України – 
це смерть від втрати крові від осколкових поранень під час обстрілів. Якщо швидко зупинити кровотечу, можна врятувати тисячі життів. Міністерство охорони здоров’я України підтвердило потребу 300 тис. комплектів екстреної медичної допомоги, які включають кровоспинні засоби. Обласні адміністрації, лікарні, територіальна оборона, екстрені служби, військові та Українська залізниця, що займається евакуацією людей з гарячих точок, вже зараз потребують ці набори. Тому зараз наш пріоритет — закупівля медичних наборів для зупинки кровотечі та доставка тим, хто їх потребує.
Наша перша партія з 5000 комплектів доставлена ​​в Україну до Харкова, Миколаєва, Сум та Чернігова. 10 000 комплектів вже прямують в Україну, і  зарезервували ще 70 000. Вартість однієї доставленої аптечки, яка рятує життя ~100$*.
Ми продовжуємо нашу кампанію гуманітарної допомоги Україні, щоб зібрати 25 мільйонів доларів і  забезпечити тих, хто цього потребує.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати