Іменний Професорський Грант

Програма іменного професорського гранта – це щорічна нагорода, яка надається прогресивному та талановитому професору/ці Університету KSE, який/ка вніс значний внесок у наукову діяльність, публічний імідж та життя університету. Якщо Ви чи Ваша організація зацікавлені у підтримці професорів Університету KSE, будь ласка, сконтактуйте з нами – [email protected].
СТАРТ ЗБОРУ 1 Січня 2023
string(0) ""
ПОЖЕРТВУВАТИ
ПАРТНЕР
Деталі

Програма іменного професорського гранта – це щорічна нагорода, яка надається прогресивному та талановитому професору/ці Університету KSE, який/ка вніс значний внесок у наукову діяльність, публічний імідж та життя університету. Грант є визнанням внеску професора/ки в розвиток університетської громади та підтримкою його/її досліджень. Програма надає фінансову підтримку професору/ці протягом року, щоб він міг працювати над своїм дослідженням або проектом та сприяти розвитку наукової діяльності університету. Професори, які отримують грант, мають можливість провести свої дослідження в сприятливих умовах та залучати до них студентів. З 2016 року стратегічним партнером програми є Raiffeisen Bank, який підтримує розвиток наукової діяльності університету та допомагає надати фінансову підтримку виграшному професору.

Якщо Ви чи Ваша організація зацікавлені у підтримці професорів Університету KSE, будь ласка, сконтактуйте з нами – [email protected].