Троє нових переможців грантової програми «Talents for Ukraine»! Це адвокат, який збирає докази злочинів росії, експертка з читання та видавець науково-популярного медіа «Куншт». Кожен з них отримав від KSE Foundation грант у розмірі 5 тисяч доларів на власний розвиток.

Юрій Білоус – адвокат, який збирає докази російських злочинів на території України та захищає потерпілих від воєнних злочинів в українських судах. Раніше він займався комерційною адвокатурою, але після початку війни зібрав вже сотні годин відеозаписів з історіями українців, які пережили вбивства, тортури, були свідками окупації, на власні очі бачили ураження цивільних об’єктів та інші порушення правил війни. Ці матеріали будуть використані у справах проти росії в Міжнародному кримінальному суді в Гаазі та в кримінальних справах проти російських військових в Україні. Минулого року наш переможець став лауреатом Національної правозахисної премії за особливий внесок у захист прав людини в Україні.

Тетяна Орлик – експертка з читання. Тетяна допомагає читати краще та перетворювати читання на звичку на особистих консультаціях та лекціях. Вона входить до українського списку Forbes 30 до 30 і двічі перемогла в міжнародному конкурсі есе на тему менеджменту Peter Drucker Challenge.

Кирило Бескоровайний – співзасновник та видавець науково-популярного медіа «Куншт», автор науково-популярної книжки «Моя подруга з темної матерії», співавтор та співкомпозитор мюзиклу «Тигролови». Кирило видає медіа, команда якого створила сотні наукових статей, і подкаст «Буде тобі наука», який має понад два мільйони завантажень. Разом з Міністерством цифрової трансформації команда Кирила запустила 5 осві­тніх се­рі­а­лів про шту­чний ін­те­лект для шко­ля­рів, курси з аналітики даних та курс з про­гра­му­ван­ня для но­ва­чків.

Прочитайте більше про вже понад 100 наших переможців

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати