Представляємо нових неймовірних переможців Talents for Ukraine від KSE Foundation: амбасадорку інклюзивних екскурсій Вінницею, засновницю громадської організації з розвитку STEM-освіти та доктора фізико-математичних наук!

⭐️Таня Рибак — досліджує історію та культуру регіону, створює авторські театралізовані екскурсії та відкриває місто для інших, зокрема для ветеранів і поранених захисників. Тетяна невпинно тестує місто на доступність та інклюзивність, ініціює покращення інфраструктури та прагне створити посібник, що буде містити історії учасників екскурсії й узагальнений досвід проведення реабілітаційних екскурсій для постраждалих військовослужбовців у Вінниці.

«Йдіть за своїми справжніми мріями і бажаннями, не зраджуйте собі», — коментує Таня.

⭐️Ірина Молінська — співзасновниця ГО «РобоклубІФ» і виконавча директорка RoboclubIF. Вона розвиває проєкти у сфері STEM, організовує робототехнічні воркшопи та навчальні табори, спрямовані на збільшення інтересу дітей та підлітків до наукових дисциплін. Її мета — створення новітніх освітніх програм, які навчатимуть підлітків сучасним технологіям. Крім того, Ірина мріє відкрити школу майбутніх професій для підлітків, щоб вони могли глибше вивчати інженерно-наукові спеціальності під керівництвом фахівців.

«Коли бачиш, як діти радіють нашим проєктам — надихає придумувати нові ініціативи, щоб ще більше дивувати їх та зацікавлювати наукою» — ділиться Ірина.

⭐️Володимир Ткачук — доктор фізико-математичних наук, професор і завідувач кафедри теоретичної фізики імені професора Івана Вакарчука, ЛНУ ім. Івана Франка. Він має значні досягнення в галузі квантової інформації та програмування. Його дослідження зосереджені на вивченні фундаментальних проблем квантової механіки та розробці оригінальних квантових алгоритмів для прикладних задач. Наукова робота професора відзначена Премією імені Олександра Давидова за видатні досягнення у теоретичній та біологічній фізиці.

«У моїй професії мене найбільше надихає свобода думки», — зазначає Володимир.

Більше про переможців Talents For Ukraine


KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати