75 учнів Переселенської гімназії на Київщині та 40 вихованців дитячого садка повернулись до навчання офлайн – для них було облаштовано шкільне укриття завдяки ініціативі Karin Maandi, співробітниці Міністерства зовнішніх справ Естонії. 

До організації збору долучились друзі Карін – Tiina Meri, Heli Hirsch і Hain Rebas. Разом їм вдалось зібрати понад USD 7 500 для дітей України!

Від імені школярів, їхніх вчителів і батьків, команда благодійного фонду Київської школи економіки висловлює щиру вдячність за ваш внесок і добрі серця.

Ремонт сховища реалізовано KSE Foundation у межах Всеукраїнської програми “ЗАХИСТОК: Безпечна освіта”.

В укритті:

  • демонтовано пожежонебезпечну дерев’яну підлогу та влаштовано цементно-піщану стяжку, 
  • встановлено металеві двері, 
  • полагоджено сходи в укриття і встановлено металевий поручень, 
  • змонтовано вентиляцію та освітлення, 
  • закладено блоками отвори від вікон, 
  • оброблено та пофарбовано всі поверхні, 
  • закуплено м’які лави. 

Багато років підвал сільського навчального закладу використовувався як складське приміщення, всередині не було вентиляції, згадує директорка Переселенської гімназії Зінаїда Балацька.  

Відсутність облаштованого укриття не дозволяла школі відновити уроки для всіх дітей, що особливо негативно впливало на успішність учнів інклюзивних класів. Таких у Переселенському ліцеї двоє: другокласник і восьмикласник. Для них важливо працювати зі шкільним психологом і вчителями-асистентами, каже Зінаїда Балацька.  

Період онлайн-навчання, розповідає директорка, супроводжувався чисельними труднощами не лише для них, але й для всіх учасників освітнього процесу:

“Не всі діти навіть мають змогу вийти на онлайн-урок з комп’ютера, тому що не в кожного є кошти на це. Тепер, завдяки щедрості благодійників, ми повернули школярів до навчання”.

Подати заявку на ремонт укриття від KSE Foundation може кожна школа або дитячий садок, які його потребують. Для цього необхідно заповнити форму за посиланням: https://foundation.kse.ua/safe-education. На цій же сторінці ви можете зробити благодійний внесок для підтримки ініціативи.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати