Некомерційна організація Nova Ukraine стала донором Благодійного фонду KSE Foundation, перерахувавши понад $200 тисяч, які спрямовані на закупівлю турнікетів для зупинки кровотечі. 

Благодійний фонд KSE Foundation продовжує реалізацію гуманітарних програм на підтримку Збройних сил України, Територіальної оборони та цивільних осіб. З 24 лютого міжнародні партнери, бізнес-спільнота та українське суспільство здійснили пожертви на загальну суму $17 млн, які були витрачені на придбання продукції першої необхідності в умовах війни.

Одним із партнерів Благодійного фонду KSE Foundation стала некомерційна організація Nova Ukraine, яка перерахувала $204,32 тиc. Вказана сума була використана для співфінансування закупівлі 25 тисяч турнікетів для зупинки кровотечі, які вже рятують життя українських захисників та мирних мешканців. 

Станом на початок квітня Благодійний фонд KSE Foundation отримав 12,8 тисяч турнікетів, які направлені в Миколаїв, Одесу, Запоріжжя та Дніпро. Ще 2,2 тисячі турнікетів доставлені для потреб Києва та Київської області. Наразі на складах у Республіці Польща перебувають 10 тисяч турнікетів, які найближчим часом будуть спрямовані в Україну та розподілені центральними органами виконавчої влади. 

“Благодійний фонд KSE Foundation виражає щиру подяку організації Nova Ukraine. Кожен долар пожертв – неоціненний внесок у встановлення миру в Україні. Ми продовжимо реалізовувати благодійні гуманітарні проекти, які допоможуть врятувати тисячі життів українців”, – зазначила Директорка Благодійного фонду KSE Foundation Світлана Денисенко.