Оголошуємо нових переможців грантової програми #TalentsForUkraine! Це авторка збірки поезій «Абрикоси Донбасу», директор Інституту соціології НАН і співзасновник реабілітаційної програми для постраждалих від бойових дій.

Любов Якимчук – поетка, драматургиня та перформерка. Вірші з її другої збірки поезій «Абрикоси Донбасу» переклали на  понад 20 мов, а одну з аудіо-версій книги записала французька акторка Катрін Денев. Forbes Ukraine визнав збірку Любові однією з 10 найкращих українських книг про АТО. Минулого року, під час церемонії «Grammy Awards» у Лас-Вегасі, письменниця зачитала свій вірш на музичному перформансі американського співака Джона Ледженда. А сьогодні наша переможниця працює над новою книжкою, яка має робочу назву «Виробництво ніжності» та буде розповідати про повсякденну, негероїчну, однак попри це надзвичайно істотну роботу українців під час війни.

Євген Головаха – соціолог, член-кореспондент НАН України, директор Інституту соціології НАН України. Професор написав 15 книг на соціологічну та психологічну тематику, його наукові роботи були опубліковані у країнах Європи та в США. Зараз науковець зосереджується на соціологічних дослідженнях у межах теми «Війна і суспільні зміни України» – у своїй роботі він використовує дані соціологічного моніторингу суспільних змін, який вже протягом 30 років здійснює Інститут соціології НАН України.

Максим Туркевич – директор національної програми «Неопалимі», спрямованої на зовнішню реабілітацію та лікування деформаційної травми для людей, які постраждали внаслідок війни. Разом із батьком, лікарем, Максим заснував ініціативу, спрямовану на безкоштовне лікування військових, цивільних та волонтерів, які отримали непобутові опіки та рубці. Зараз проєкт співпрацює з МОЗ та об’єднав 25 медичних клінік у 15 областях України і за кордоном, зокрема, у Варшаві, Кракові та Кишиневі.

Гранти від KSE Foundation отримали вже понад сотня українців. Детальніше про них

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати