Математик, дослідниця моря та винахідник – цих трьох людей об’єднав другий етап грантової програми #TalentsForUkraine. Вітаємо нових переможців!

⭐️Ростислав Гринів – професор УКУ та Університету міста Жешув у Польщі, доктор наук. Старший науковий співробітник Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України. Викладав у Львівському національному університеті ім. Івана Франка, Університеті Калгарі (Канада), Університеті Кентуккі (Лексингтон, США). Лауреат Премії Президента України для молодих вчених, фундації Гумбольдта. Автор понад 80 наукових статей у галузі функціонального аналізу.

«Не бійтеся експериментувати та не припиняйте вчитися!», – закликає Ростислав.

⭐️Марія Павловська – морська мікробіологиня у Національному антарктичному науковому центрі України, яка присвятила дослідженням довкілля та морських екосистем 17 років. Зараз активно вивчає мікробіом Чорного моря та Південного океану. У 2019 брала участь в експедиції на станцію «Академік Вернадський». У 2022 році Марія стала експерткою проєкту з питань біорізноманіття і провела дослідження оцінки впливу руйнування дамби Каховської ГЕС на мікробіологічне забруднення Чорного моря. Також дослідниця є активною популяризаторкою науки, співпрацює з проєктами InScience, Stem is Fem та проводить лекторії для дітей про Чорне море в рамках проєкту EMBLAS.

«Інвестуючи в освіту дітей зараз, ми докладаємось до створення успішного майбутнього України», – наголошує Марія.

⭐️Леонід Бойко – винахідник, автор проєкту «Розумна пожежна частина». Леонід керує Центром оперативного зв’язку, електронних комунікацій та інформаційних технологій в Головному управління ДСНС України у Миколаївській області. Він є автором проєкту «Розумна пожежна частина», який отримав у 2022 році перше місце у номінації «Новітні технології» 8-го Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських робіт у сфері цивільного захисту. Завдяки проєкту Леоніда вже вдалося автоматизувати пожежні частини Миколаєва, та винахідник невпинно вдосконалює систему, щоб вона масштабувалася по всій Україні.

«Якщо у вас є мрія, це вже 90% результату. Якщо є бажання – додайте ще 9%. Залишився тільки один крок – почати її втілення», – розповідає Леонід.

Більше про переможців Talents For Ukraine

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати