Другий етап Talents For Ukraine сфокусований на пошук талантів зі STEM-напрямку, і цього тижня ми винагородили грантом одразу трьох фантастичних людей, які розвивають та популяризують STEM в Україні. Раді вітати та підтримувати!

⭐️ Сергій Максименко – доктор фізико-математичних наук, професор, член-кореспондент НАН України, у минулому – президент Київського математичного товариства. Також науковець є головним редактором журналу «Праці міжнародного геометричного центру», автором понад 60 математичних статей, організатором математичних літніх шкіл та конференцій. З 2014 почав записувати відео-курси з різних розділів математики на YouTube, коли це ще не було «трендом».

«Математики «колекціонують» послідовності логічних міркувань», – каже Сергій.

⭐️Олександр Жук – вчитель інформатики, який завдяки застосуванню новітніх освітніх технологій забезпечує розвиток інклюзивної STEAM-освіти в Запорізькій області. Він приділяє велику увагу роботі з дітьми з особливими освітніми потребами. Олександр – найкращий вчитель України за версією премії Global Teacher Prize Ukraine, увійшов до ТОП-50 найкращих вчителів планети Global Teacher Prize.

«Найважливіше в професії вчителя – можливість розвиватись і наповнюватись позитивним ставленням до цього світу», – вважає Олександр.

⭐️Олександр Іксанов – вчений-математик та викладач. Доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри Дослідження операцій, має широке коло співавторів у європейських університетах, публікує статті в іноземних журналах високого рівня. Опублікував 2 монографії, 95 наукових статей та 12 навчальних посібників. Олександр за свою діяльність отримував десятки нагород та грантів. Керував та брав участь у багатьох міжнародних наукових проєктах.

«Свобода – це найкраще у професії науковця», – ділиться Олександр.

Більше про переможців Talents For Ukraine 

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати