Грантова програма Talents for Ukraine від KSE Foundation створена для підтримки креативних і талановитих українців. Цього тижня ми раді представити нову трійку переможців!

⭐️ Василь Поцелуєв — засновник компанії SMTCS LAB, діяльність якої спрямована на підвищення ефективності гуманітарного розмінування, зменшення витрат і збереження життів саперів за допомогою роботизованих засобів і технологій віддаленого керування. Він прагне, щоб його проєкт очолив сфери автоматизованої обробки земель, річкового транспорту та доставки дронами. Наш переможець планує реалізувати такі ініціативи, як побудова заводу мікроелектроніки, створення водневої електростанції і відновлення ракетобудівництва з власною електронікою.

«Кожен з нас може себе реалізувати, головне зрозуміти що тебе дійсно надихає, і ти зможеш стати митцем і відкрити цілий світ», — каже Василь.

⭐️ Соня Сафрюк — створює захоплюючі танцювальні відео й акцентує увагу на важливих соціальних темах. Вона активно застосовує новітні технології та програми для втілення складних ідей у життя, зокрема для створення відео про війну в Україні. Крім того, наша переможниця організовує тематичні заходи для дружин військових, що сприяє їхній підтримці та єднанню. У своїх відео Соня привертає увагу до культурної різноманітності України, її сучасних викликів та проблем.

«Зараз — найкращий момент для втілення своїх ідей і зайняття улюбленою справою», — підкреслює Соня.

⭐️ Олександр Григоренко — лауреат Національної Премії України імені Бориса Патона. Він працює на перехресті органічної хімії, drug discovery, університетського викладання та наукових досліджень. Переможець записує свої лекції з органічного синтезу та медичної хімії для широкого загалу на YouTube. Олександр працює над створенням хімічних інструментів для фармацевтичної галузі. Він сприяє популяризації української науки на міжнародній арені та працює, аби його досвід допоміг наступним поколінням науковців розвивати свої таланти в Україні.

«Потрібно покладатися на себе, щоб досягти своєї мети», — ділиться Олександр.

Більше про переможців Talents For Ukraine 

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати