Повномасштабне вторгнення росії суттєво обтяжило медичну систему України. Наші медики щодня допомагають військовим і цивільним, а нерідко і самі стають мішенню для ворога – тому підтвердження зруйновані лікарні та пологові будинки, розстріляні швидкі, загиблі медики.

Допомога охороні здоров’я стала одним з важливих напрямків роботи KSE Foundation з 2022 року. Завдяки нашій підтримці та внескам тисяч благодійників, жителі невеликих населених пунктів та великих урбаністичних центрів України отримують доступ до медичної допомоги та лікарських засобів.

Відновлення

Один з проєктів фонду, який отримав багато відгуків та навіть нагород – амбулаторія у селищі Макарів Київської області. Вона була зруйнована прямим ракетним влучанням 28 березня 2022 року. 17600 жителів населеного пункту, у тому числі 4 тисячі дітей, втратили можливість легко та безперервно користуватися медичними послугами. Проте, вже у квітні 2023 року, Фонд KSE представив цілковито відновлену лікарню. Нова будівля не лише перевищила розміри попередньої, але й відповідає всім вимогам інклюзивності.

Обладнання та ліки

Протягом 2023 року Фонд KSE виділив понад 300 000 доларів США на придбання ліків, медичних виробів та послуг. Ми активно працювали з нашими партнерами, щоб забезпечити наші медичні установи всім необхідним устаткуванням та медикаментами.

● Військовий шпиталь у Вінницькій області отримав систему загоєння ран негативним тиском завдяки внеску ПУМБ.
● Кропивницький пологовий будинок отримав фототерапевтичні установки для лікування жовтяниці новонароджених, інкубатор для вигодовування, транспортний інкубатор, шприцеві насоси, аналізатор газів крові, біохімічний аналізатор та запаси реагентів, біохімічних матеріалів. У реалізації цього постачання допоміг британський БФ Urgent projects.
● Дві харківські клінічні лікарні також завдяки БФ Urgent projects отримали: рентгенівський апарат, аналізатор газів крові, річний запас реагентів, апарат для припікання та повний набір приладів Ottomed для відеоендоскопії.
● Дніпровська клінічна лікарня матері та дитини імені професора Руднєва отримала 8 палет з ліками та медичними матеріалами для дітей та дорослих – теж завдяки внеску БФ Urgent projects.

Реабілітаційні кабінети

KSE Foundation та МОЗ підписали меморандум, мета якого – зробити послуги реабілітації для українців більш доступними.

У партнерстві з ГО «Офіс професійної підтримки відновлення»  було відкрито перший кабінет фізичної реабілітації у Таращанській міській лікарні Київської області. Також оновлений кабінет відкриють у Богуславській центральній лікарні. Загалом цей проєкт буде продовжуватися й у 2024 році, послуги реабілітації будуть надаватися військовим та цивільним після перенесених поранень, травм або важких захворювань, таких як інсульти чи інфаркти.


KSE Foundation не зупиняється на досягнутому, та, розуміючи важливість підтримки медичної системи, продовжує шукати партнерів для реалізації майбутніх проєктів.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати