КSE Foundation та UACC запускають збір коштів на дрони для українських захисників

10.05.2022

Щоб забезпечити українських захисників можливістю ефективно використовувати усі існуючі ресурси проти окупантів, KSE Foundation спільно з UACC розпочинає збір коштів на дрони та безпілотні апарати. 

Дрон – це основний робочий інструмент аеророзвідки, який допомагає нашим військам бачити місцезнаходження ворога та приймати невідкладні рішення на полі бою.

“Дрон може використовуватися для виконання цілевказувальних задач (наприклад, коригувати артилерію), а також розвідувальних задач (наприклад, передати дані про наступ ворога, знаходити цілі для джавелінів, щоб наші бійці мали можливість укріпити свої позиції та запобігти просування ворога). Але найголовніше – дрони рятують життя адже поле бою видно як на долоні, і наші воїни встигають вчасно укритись від вогню російської артилерії,” – коментує важливість дронів військова експертка Марія Берлінська.

Наявність дронів з тепловізорами дасть можливість аеророзвідникам ефективно здійснювати повний спектр бойових задач вночі. На передовій існує гостра потреба саме на цю категорію дронів. 

Перша ціль цієї кампанії – закрити базову локальну потребу, яка складає 25 дронів із тепловізорами. Для того, щоб забезпечити одну з військових бригад, які зараз боронять позиції на Сході, ми хочемо закупити Autel Evo Dual II, вартість яких – 180 тис. доларів