Щодня KSE Foundation розподіляє на передову десятки розвідувальних безпілотників DJI Mavic 3. Це — врятовані життя наших воїнів і розвідна підготовка до весняного наступу.

На початку березня Благодійний фонд Київської школи економіки розпочав програму оперативного постачання дронів на найгарячіші напрямки фронту — аби швидко реагувати на запити військових ми закупили 475 DJI Mavic 3 на $1,2 мільйона від анонімного благодійника. 250 з них вже доставлені на склад в Україні і щоденно вирушають на передову.

Дрони від KSE Foundation може швидко отримати кожна бригада, якій вони необхідні.

Для цього потрібно мати сертифікати про проходження навчання будь-яких курсів управління дронами і подати запит через аплікаційну форму (адмініструє форму та організовує передачу дронів наш чудовий партнер, команда Dignitas Fund і Victory Drones).

Усі доставлені БПЛА вже сьогодні рятують життя і дозволяють ефективно протидіяти ворогу на околицях Бахмута, Харківському і Дніпропетровському напрямках

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати