KSE Foundation розпочинає співпрацю з ініціативою Data And Aid Tech

05.05.2022

Благодійний фонд KSE Foundation оголошує про початок співпраці з ініціативою Data And Aid Tech (D.A.T.A.), спільнотою волонтерів, сформованою з приватних осіб та компаній, які займаються даними, аналітикою та технологіями, що мають на меті підтримку благодійної діяльності в Україні.

Широкомасштабне російське вторгнення стало викликом і для благодійної спільноти. Унікальний підхід D.A.T.A. до благодійності у сфері діджитал дозволяє ефективно та швидко побудувати нову мережу друзів України за кордоном, а також мобілізувати наявні ресурси для закупівлі гуманітарної допомоги. 

Мета ініціативи — зібрати $1 млн підтримки для закупівлі медичних аптечок, необхідних для надання першої медичної допомоги людям постраждалим від війни в Україні. Зі свого боку, команда KSE Foundation докладе усіх зусиль для закупки ресурсів та гуманітарної допомоги, необхідної громадянам у цей непростий період, а також швидкої передачі зібраної допомоги.

“Підтримка з боку цифрової спільноти — важливий напрямок роботи KSE Foundation. Поки російські війська нещадно руйнують наші міста, ми разом з D.A.T.A. руйнуємо бар’єри та об’єднуємо світ навколо України. Переконані, чимало наших друзів з радістю прийдуть на допомогу, а їхня підтримка дозволить зберегти життя наших громадян”, — зазначила директор KSE Foundation Світлана Денисенко.

Зробити свій внесок можливо за посиланням — https://fundly.com/donate-100-save-1-life