Міжнародна аудиторська компанія проведе аудит благодійної діяльності KSE Foundation за перший місяць війни, а надалі здійснюватиме щомісячну перевірку роботи Фонду.
“Прозорість роботи та ефективне використання коштів завжди були принципами, на яких побудований KSE Foundation. Ми переконані, що ретельна перевірка усієї нашої роботи з боку зовнішніх експертів – це обов’язок перед жертводавцями та всіма, хто потребує нашої підтримки. Дякую за готовність провести аудит за символічну плату, це важливий внесок у підтримку країни в умовах війни”, – зазначила директорка KSE Foundation Світлана Денисенко.
Від початку повномасштабного російського вторгнення KSE Foundation залучив понад $17 млн благодійних внесків. Ці кошти спрямовано на закупівлі військової амуніції, аптечок, продуктів, гуманітарну, медичну та психологічну допомогу постраждалим тощо.
Аудит зокрема дозволить перевірити, що всі зібрані кошти використовуються ефективно, за цільовим призначенням й не простоюють на рахунках, контракти не зриваються та виконуються без затримок. Окрім того, аудитори нададуть рекомендації для подальшого покращення процесів роботи Фонду.
Проведення аудиту першого місяця роботи Фонду в умовах війни орієнтовно триватиме від 2 до 4 тижнів та здійснюється за власної ініціативи Фонду. Усі результати буде опубліковано одразу після отримання висновків міжнародної аудиторської компанії. Ми віримо, що прозорість – це основа довіри. А довіра – запорука усталених стосунків.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати