Благодійний фонд KSE Foundation оголошує про початок збору 150 000 тисяч доларів на закупівлю сучасної амуніції для українських бійців в Сумській області, а саме 500 захисних шоломів для прикордонників, бійців Збройних Сил України, Національної Гвардії,Територіальної Оборони.

Ворог регулярно здійснює обстріли сіл, прикордонних пунктів та позицій українських військових на Сумщині. Команда KSE Foundation разом з представниками Сумської обласної військової адміністрації зосередиться на закупівлі сучасних шоломів, що допоможуть вберегти життя бійців українських підрозділів під час російських обстрілів.

У майбутньому команда благодійного фонду KSE Foundation планує розширити спільну програму з Сумською ОВА, зокрема щодо відбудови зруйнованої медичної інфраструктури. Відновлення нормального життя на деокупованих територіях є одним з пріоритетів гуманітарної програми Київської школи економіки.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати