Благодійний фонд KSE Foundation спільно з міжнародною ініціативою Data And Aid Tech (D.A.T.A.) продовжує кампанію зі збору коштів для закупівлі медичних аптечок.Нагадаємо, D.A.T.A. – це спільнота волонтерів, сформована з приватних осіб та компаній, що займаються аналітикою даних та IT-технологіями. Люди об’єдналися спеціально для благодійної діяльності в Україні.

Завдяки цій співпраці ми закупили партію аптечок у кількості 563 одиниці. Поставка вже в дорозі, у вівторок очікується прибуття на склад, а далі розподілятиметься кінцевим одержувачам гуманітарної допомоги.

Доставка аптечок призвела до несподіваної колаборації. Уряд Нідерландів закупив для України автомобілі швидкої медичної допомоги, які мали прямувати через Варшаву, а через ДП “Медичні закупівлі України” вдалося домовитися на цих машинах відправити наші аптечки з Варшави. Тож завдяки цій співпраці наші аптечки їдуть до України швидко і безкоштовно!

KSE Foundation дякує колегам з D.A.T.A.: їхній унікальний підхід та знання в сфері діджитал дозволили швидко побудувати мережу закордонних друзів України, що мобілізувало ресурси для закупівлі гуманітарної допомоги.

Окрема подяка Уряду Нідерландів та Послу України в Нідерландах не лише за придбану техніку екстреної медицини, а й за “логістичну” підтримку. Дякуємо нашим партнерам з МОЗ, завдяки яким наші аптечки будуть передані для надання медичної допомоги. Підтримка надійних партнерів дійсно перетворює волонтерство на реальну силу!
Але збір продовжується і наша кінцева мета – $1 000 000 на закупівлю медичних аптечок.

Одна аптечка рятує життя людині — ваші пожертви рятують життя тисяч українців!
Зробити свій внесок можна за посиланням: https://fundly.com/kse-data