Аміл і Раміл Насірови (гурт Курган & Agregat) стали сотими переможцями грантової програми “Talents For Ukraine” від KSE Foundation!

Брати-близнюки Аміл і Раміл – талановиті, нетипові і самобутні. Разом вони пишуть музику, знімаються в українському кіно і допомагають ЗСУ – від початку повномасштабного вторгнення вони зібрали вже 20 мільйонів гривень для армії! І отриманий від благодійного фонду Київської школи економіки грант у розмірі 5 тисяч доларів також направили на покращення обороноздатності України: придбані братами дрони вже допомагають на передовій.

Грантова програма “Talents For Ukraine” з загальним бюджетом в 1 000 000 доларів триває вже майже рік. Це унікальна для України програма підтримки, спрямована на допомогу людині у її розвитку – грант не регламентує напрямок використання отриманих коштів і не вимагає жодних звітів чи досягнення KPI. Мета програми – дати талановитій людині фінансовий тил і не обмежувати її потенціал.

Так завдяки ініціативі “Talents For Ukraine” у містах України розрослась система станцій аналізу якості повітря, на фронті почали роботу роботи-розмінувальники і дрони-розвідники українського виробництва, запустився освітній подкаст, у лабораторії вирощується шкіра з міцелію грибів, а серед дітей отримав популярність коміксовий персонаж Нокс і багато іншого.

Тепер команда KSE Foundation пишається вітати у спільноті талановитих переможців братів Насірових!

Хлопці займаються музикою вже впродовж 9 років. У 2014-му вони заснували гурт “Курган & Agregat”, який сьогодні став одним із головних хіп-хоп колективів України. У текстах брати використовують живу мову: суржик та слобожанський говір, що робить їхню творчість особливою та “своєю”. А відтепер Аміл і Раміл ще й актори кіно – вони дебютували з головними ролями у фільмі Антоніо Лукіча “Люксембург, Люксембург”, який був показаний на Венеційському кінофестивалі.

Окрім творчих досягнень, брати займаються волонтерством і активно допомагають армії. Та вже планують, як після перемоги поїдуть у тур – відвідати український Крим та Донбас💛

Грантова програма “Talents for Ukraine” триває! Детальніше про ініціативу: https://foundation.kse.ua/talents-for-ukraine

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати