KSE Foundation підвів підсумки «Talents for Ukraine» 2023 – гранти на розвиток отримали 150 українців. Серед них науковці, правозахисники, митці і підприємці.

150 переможців першого етапу представили на порталі

«Talents for Ukraine» – грантова програма, започаткована благодійним фондом Київської школи економіки. Її мета: підтримати нове покоління лідерів, дати їм можливості для розвитку в Україні попри війну. Розмір персонального гранту визначався журі індивідуально та в середньому склав $5 000. 

«Ми сприймали «Talents for Ukraine», як програму інвестицій – тільки інвестували не в проєкти та бізнес-плани, а в українців. Дуже різних і надзвичайно сміливих. Нашою метою було дати їм фінансовий тил і не обтяжувати бюрократією. Це був унікальний для України проєкт, і сьогодні ми можемо говорити про його успішність», – зазначає Світлана Денисенко, директорка KSE Foundation.

Лауреатів програми визначали за комплексними характеристиками. Головним фактором для журі став уже реалізований або потенційний вплив на суспільство, країну та світові тенденції. Відзначені 150 переможців «Talents for Ukraine» – це люди, які змінюють Україну та світ.

Українці подали 3 263 заявки на програму, 1 659 з них надійшли від чоловіків, 1 604 – від жінок. Найбільше переможців зі сфери культури та творчості – 44%, зі сфери науки та технологій – 24%. 15% переможців – правозахисники, громадські діячі, лікарі, спортсмени. Освітяни склали 11% переможців, екологи і зоозахисники – 6%.

«Понад рік KSE Foundation впроваджував грантову програму «Talents for Ukraine», щоб відзначити тих, хто щодня змінює світ навколо. Вибираючи таланти в різних сферах, від наукових і високотехнологічних до традиційного виробництва і особистого креативу, ми обрали 150 людей. Кожен з них – експерт, який робить більше, ніж очікуєш, і в спосіб, про який не здогадуєшся, там, де інші рідко наважуються. Кожна така людина варта вашої уваги, а наша робота була – знайти і показати їх вам», – говорить Наталя Кравченко, керівниця напрямку розвитку талантів та спільнот KSE Foundation.

Новий етап «Talents for Ukraine» стартує у 2024 році.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати