Понад 13 000 школярів і вихованців дитячих садків зустрінуть 01 вересня за партами своїх освітніх закладів – щоб відновити офлайн-навчання, благодійний фонд KSE Foundation за підтримки благодійників облаштовує укриття у школах по всій Україні.

«Цього літа підготовка до школи для нас пройшла за ремонтними планами. Будь-який навчальний заклад для відновлення очного навчання має забезпечити дітей укриттям, облаштованим відповідно до вимог ДСНС. KSE Foundation після повномасштабного вторгнення суттєво розширив напрямки своєї роботи, але ми залишаємось благодійним фондом із освітнім ДНК – тож разом з благодійниками поставили собі за мету повернути до очного навчання якомога більше дітей. На сьогодні завершено ремонти укриттів у 35 школах, більше 13 тисяч дітей завтра повернуться до офлайн-навчання», – говорить Світлана Денисенко, директорка KSE Foundation.

Програма по облаштуванню сховищ «ЗАХИСТОК: Безпечна освіта» від KSE Foundation є відкритою: подати заявку на ремонт укриття може будь-яка школа або дитячий садок, які його потребують. Заявку розгляне комітет і зв’яжеться із контактною особою: https://foundation.kse.ua/safe-education/

KSE Foundation облаштовує укриття «під ключ». Однією з першочергових задач програми є відновлення очного навчання – вчителі відмічають потребу офлайн-уроків для якісного засвоєння знань і навичок, а шкільні психологи акцентують на важливості соціалізації.

«Шкільні підвали, які роками, а подекуди десятиліттями не використовувались або слугували складом для речей, не можуть виконувати роль укриття без суттєвого ремонту. Вони потребують санітарної очистки і обробки від грибка, облаштування каналізації і вентиляційної системи, заміни електропроводки, стяжки підлоги, гідроізоляції тощо. Важливо повернути школярів до офлайн-навчання – серед однолітків і з можливістю якісно засвоювати практичні навички. Але не менш важливо забезпечити для них гідні умови перебування в сховищі під час повітряних тривог», – зазначає Марина Борисенко, керівниця напрямку відновлення KSE Foundation.

Мета програми «ЗАХИСТОК: Безпечна освіта»: забезпечити комфортними укриттями 300 навчальних закладів України.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати