Вітаємо нову трійцю переможців Talents for Ukraine від KSE Foundation!
⭐️Владислав Кронгауз — учитель історії, тренер-педагог НУШ, сертифікований викладач, співавтор підручників і програм, які використовують у школах України. Він ініціював безкоштовні курси підготовки до НМТ, створив інтегровані навчальні програми, впровадив інноваційні методики викладання й працює над цифровим застосунком «HistLab» для вивчення історії України. У співпраці з освітніми проєктами, такими як Go Global, допомагає евакуйованим дітям адаптуватися, розробляє програми для подолання освітніх втрат, проводить тренінги для педагогів і активно сприяє реформам у межах НУШ.
«Вірте у себе. Кожен день — це крок до нового успіху», — коментує Владислав.
⭐️Ісаак Кушнір — видатний український педагог, вчитель і автор, який понад 65 років присвятив розвитку шкільної педагогіки та математики. Його учні викладають математику в найкращих природничих ліцеях України та по всьому світу. Автор понад 70 книжок, його методика «Емоційна геометрія» здобула визнання в Україні та за кордоном. Ісаак веде безкоштовний семінар для вчителів і має звання заслуженого вчителя України та лауреата конкурсу «Соросівський учитель». Його концепція формульної геометрії є основою численних педагогічних праць, що значно вплинули на шкільну освіту.
«Моя найбільша радість у житті це улюблена робота», — підкреслює Іссак.
⭐️Владислав Акименко — педагог, ініціатор та творець проєктів для розвитку освіти. Його найбільший проєкт «Вічні слова України» поєднує навчання та розваги, даючи дітям змогу вивчати українську мову та історію через кастинги й тренувальні табори. Владислав став ініціатором «Лозівської школи онлайн», яка об’єднала понад 100 педагогів і створила 169 уроків для учнів громади, підтримуючи їх через місцевий телеканал і YouTube під час війни. Він також організував освітні центри для дітей ВПО, де вони могли отримати доступ до освіти, спілкуватися з однолітками та почуватися в безпеці під час навчання.
«Переконаний, що будь-яка невдача — це не поразка, а можливість для розвитку», — зазначає Владислав.