Фонд прямих інвестицій umgi зробив внесок в інституційну програму Київської школи економіки, підтримавши талановиту молодь та студентів, що постраждали від війни з росією.
Підтримувати студентів KSE вже стає доброю традицією umgi.

Раніше Фонд підтримав студентську ініціативу «Donate To Evacuate», зробивши внесок в закупівлю гелікоптера медичної евакуації. Зараз медевак, на патерні якого є і назва umgi, переданий до ГУР та рятує життя на лінії зіткнення.

«В umgi ми віримо, що без потужної економіки та людей, здатних її створити, наша країна не матиме майбутнього. Україна потребує більше кваліфікованих спеціалістів, саме вони будуть відбудовувати країну. Тому ми продовжуємо підтримувати освітні заклади»,– поділився Андрій Горохов, генеральний директор umgi.

Інвестиція umgi в підтримку вищої освіти є важливим внеском у розвиток молоді.

«Ми захоплюємося українським бізнесом, що у війну працює на перспективу та утримує таланти в Україні. Пишаюсь, що команда umgi вирішила підтримати саме наших студентів і Київську школу економіки. Минулого року в університеті KSE відкрилось 8 нових спеціальностей бакалаврату та магістратури – від кібербезпеки до повоєнної відбудови. Ми розвиваємо освіту, завдячуючи та надихаючись такими компаніями, як umgi», – зазначає Світлана Денисенко, директорка KSE Foundation.

Благодійний фонд Київської школи економіки планує зібрати кошти для підтримки 400 нових абітурієнтів університету KSE.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати