Грантова програма «СТВОРЮЙ!» в $1 000 000 від Міністерства економіки України, Ukraine-Moldova American Enterprise Fund і KSE Foundation, за комплаєнс-підтримки АТ «Ощадбанк» та експертної оцінки KSE Graduate Business School, оголошує нових переможниць. Мета проєкту — допомогти українкам, які займаються виробництвом, масштабувати їхній бізнес.

Катерина Мотрич — засновниця бренду ювелірних прикрас та аксесуарів MOTRYCH STUDIO, м. Київ. Команда підприємиці створює дизайнерські кільця, сережки, браслети, кафи, чокери, підвіски тощо.

Грантовим коштом переможниця придбає професійне обладнання та програмне забезпечення. Так вийде знизити собівартість продукції та покращити якість виробів.

«Я мрію про те, щоб через багато років, десь на іншому куточку світу юні дівчата читали історію створення нашого бренду та надихались на власні звершення», — ділиться пані Катерина.

Марина Шевченко — власниця виробництва наповнювачів для туалетів тварин ТМ «Е-КО-Т», м. Київ. Компанія підприємиці виготовляє екологічну продукцію із вторинної сировини.

За грантові кошти переможниця масштабує виробництво та придбає потужний фасувально-пакувальний апарат.

«Для успіху в бізнесі необхідні розум, наполегливість та креативне мислення», — зазначає пані Марина.

Наталія Гергелюк — засновниця бренду дизайнерського одягу з елементами української вишивки Gaptuvalnya, м. Івано-Франківськ. У своїх виробах підприємиця використовує старовинні етноорнаменти в сучасній інтерпретації.

Коштом гранту переможниця збільшить обсяги виробництва і купить професійну вишивальну машину з розширеним полем для вишивки.

«Для мене підприємництво — це спосіб комунікації зі світом. Це — свобода і виклик одночасно», — ділиться пані Наталія.

Олена Кашубіна — власниця виробництва стінових панелей ТМ «ECLAT»,  м. Харків. Підприємство грантерки виготовляє важкогорючі стінові та стельові панелі, й спеціалізовані кріпильні профілі для них. 

Отриманий грант підприємиця вкладе у купівлю верстата для нанесення різного виду покриттів. Так вдасться розширити асортимент товарів та підвищити якість продукції.

«Моя мрія — забезпечити якнайшвидше відбудову України та підвищити рівень пожежної безпеки всіх будівель, використовуючи наші повністю негорючі панелі», — каже пані Олена.

Олена Хатмулліна — власниця виробництва сублімованої їжі ТМ «Пожива», м. Шумськ Тернопільської обл. Підприємиця виготовляє понад 20 видів сублімованих страв без консервантів: борщі, супи, каші, страви з картоплі, м’яса та овочів.

За отримані кошти переможниця придбала спеціалізоване обладнання, і вже розширила асортимент продукції та автоматизувала виробничі процеси.

«Підприємництво — це любов всього мого життя. Ціную можливість реалізовуватися у різних сферах та втілювати всі свої ідеї та мрії», — розповідає пані Олена.

Нагадаємо, за результатами грантової програми «СТВОРЮЙ!» грантовий комітет отримав більш ніж тисячу заявок від українських підприємиць. Імена переможниць оголошуються щотижня. 

Кошти для реалізації грантової програми є інвестицією Ukraine-Moldova American Enterprise Fund (UMAEF, раніше — Western NIS Enterprise Fund), який підтримує ініціативи з просування реформ в Україні й трансформаційні проєкти.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати