Грантова програма «СТВОРЮЙ!» в $1 млн від Міністерства економіки України, Ukraine-Moldova American Enterprise Fund, KSE Foundation, за комплаєнс-підтримки АТ «Ощадбанк» та експертної оцінки KSE Graduate Business School, оголошує нових переможниць. Мета проєкту – допомогти українками, що займаються виробництвом, масштабувати їхній бізнес. 

Ірина Майорова — власниця виробництва логопедичних ігрових посібників Vymova, м. Овруч Житомирської обл. Бізнес підприємиці спеціалізується на виготовленні логопедичних ігор для корекційно-розвиткових занять з дітьми. 

Грантовим коштом переможниця придбає два лазерних верстати й УФ-принтер, завдяки чому розширить асортимент і покращить якість товарів.

«Світ занадто швидко змінюється, тому наше завдання — встигати», — ділиться своїм баченням запоруки успішного бізнесу пані Ірина.

Світлана Чуб — засновниця виробництва трав’яних чаїв ТМ Richka, с. Щербані Полтавської обл. Продукція переможниці складається із вирощених на власному фермерському господарстві культур.

За грантові кошти підприємиця купить обладнання для подрібнення лікарських рослин. Так вдасться масштабувати виробництво і знизити собівартість продукції.

«Мрію створити рентабельну бізнес-модель замкнутого циклу виробництва від насінини до готової продукції», — розповідає про свої плани пані Світлана.

Тетяна Бойко — керівниця бізнесу з виробництва пастили та фріпсів Tasty Jar, м. Вінниця. Грантерка працює зі 100% натуральною сировиною: без доданого цукру, барвників та консервантів. 

Коштом гранту переможниця автоматизує виробничі процеси придбає обладнання для нарізання пастили й машину для видалення кісточок і нарізання яблук та груш. 

«Хочу популяризувати натуральну фруктово-ягідну пастилу й доносити людям в Україні та за кордоном, що харчуватись корисно і якісно легко», — додає пані Тетяна.

Олена Зварич — співзасновниця підприємства з виготовлення вуличних меблів та освітлення Fix Union, м. Львів. Продукція переможниці допомагає робити міста більш функціональними, інклюзивними та екологічно стійкими. 

Отриманий грант дозволить підприємиці придбати фугувальний та рейсмусовий верстати, аби локалізувати та модернізувати виробничі процеси.

«Моя бізнес-мрія полягає в тому, щоб створити таке підприємство, яке задає стандарти в облаштуванні міських просторів майбутнього», — говорить пані Олена.

Юлія Шаповалова — співвласниця виробництва кемперів Life Style Camper, м. Київ. Підприємство грантерки виготовляє краплеподібні причепи для мандрівників на колесах.

За отримані кошти переможниця автоматизує виробництво та придбає програмне забезпечення, а також вкладе гроші в обладнання для техогляду кемперів перед відвантаженням.

«У наших планах  розвивати модельний ряд кемперів, та вийти на ринок США й Канади», — каже пані Юлія.

Нагадаємо, що за результатами грантової програми «СТВОРЮЙ!» оргкомітет отримав більше ніж тисячу заявок від українських підприємиць. Імена наступних переможниць будуть оголошені поступово. 

Кошти для реалізації грантової програми є інвестицією Ukraine-Moldova American Enterprise Fund (UMAEF, раніше — Western NIS Enterprise Fund), який підтримує ініціативи з просування реформ в Україні й трансформаційні проєкти.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати