Аплікаційна Форма

Аплікаційна Форма

Вітаємо! Київська школа економіки допомагає втілити Ваші ідеї та реалізувати талант, щоб змінити Україну та світ!

Ми прагнемо фінансово підтримати талановитих та креативних людей. Для участі в грантовій програмі «Talents for Ukraine» від Київської школи економіки немає жодних обмежень. Якщо Вас оберуть, ми надамо грант для розвитку без бюрократії та формальних бар’єрів.

Для участі в програмі ми просимо Вас дати відповідь на декілька запитань, додати мотиваційний лист та мотиваційне відео (якщо маєте, що показати ?)

*поле обов’язкове для заповнення  Сфера діяльності *  Мотиваційний лист *
  Розкажіть нам свою особисту історію, опишіть свої таланти, вміння, діяльність, вплив на суспільство і велику мету. Чому варто інвестувати у Вас? Чому Ви або Ваш проєкт потребує грантової підтримки?

  (обов'язково, обсяг — до 1500 слів, українською/англійською). Формати, що приймаються: docx, pdf, jpеg, png. Розмір файлу не більший за 2 МБ.

  Мотиваційне відео
  Зніміть відеопрезентацію, щоб доказати свою креативність і нестандартність мислення, показати результат Вашої роботи або ж фінальний продукт Вашого проєкту.

  Надсилайте нам посилання на ваші відео на Youtube, або Vimeo чи Google Drive. Посилання мають бути активні та відкриті для перегляду. (за можливості, тривалість — до 5 хвилин)

  Ваші побажання


  Поділитись: facebook icon twitter icon telegram icon whatsapp icon