CREATE UKRAINE

CREATE UKRAINE створена, аби повернути українських професіоналів на Батьківщину для впровадження ними міжнародного досвіду і найкращих світових практик. Метою є сприяння Уряду у реформуванні держави та подоланні викликів війни.

star
Заявки кандидатів приймаються до:
31/07/2024

Програма ініційована EU4Youth Phase III: Youth Employment and Entrepreneurship Program за співфінансування ЄС, а також командою Central Project Management Agency у співпраці з Міністерством економіки України,

реалізується KSE Foundation.

Про програму

Керуючись амбітними кар’єрними цілями, молоді люди дедалі частіше залишають рідні країни у пошуках можливостей.

 

“Create Ukraine” має на меті повернути цих молодих українців, які здобули цінний міжнародний досвід, на Батьківщину. Пілотний проєкт втілюється разом із Міністерством економіки України.

 

Учасники отримають всебічну підтримку та можливості для професійного розвитку від Київської школи економіки, що дозволить їм максимально реалізувати свій потенціал.

star

Можливості

star
На 10 місяців ти станеш частиною дорадчо-консультативної команди Міністерства Економіки України та отримаєш:
 • star
  цільові програми навчання лідерства, аналізу політики та управлінню проєктами
 • star
  відповідальність за процеси державотворення
 • star
  семінари та воркшопи від передових експертів
 • star
  наставництво урядовців України
 • star
  пряму можливість змінювати державу
 • star
  сильну спільноту змінотворців
 • star
  стратегічне партнерство Уряду і Суспільства
 • star
  виклики, які ми долатимемо разом!
 • Допомагай Уряду
 • Працюй з ризиками
 • Приймай рішення
 • Відновлюй економіку
 • Реалізуй свій потенціал
 • Трансформуй
 • Закладай фундамент
 • Долай кризи
 • Підвищуй стійкість країни
 • Дій
 • Стань агентом змін

Стань змінотворцем своєї країни

Подати заявку
star
Приєднуйся до команди та підтримай одне з найефективніших міністерств країни!
Yulia
Юлія Свириденко
Перша віцепрем'єрка – Міністерка економіки України
Нині за різними підрахунками, у різних країнах світу перебуває до 6,5 мільйонів вимушених мігрантів з України. Я знаю, що багато у кого часом виникає думка повернутися додому. І ключове, що я хочу, аби вони памʼятали: Вас тут чекають, Ви тут потрібні, Ваш досвід, навички, які Ви здобули за кордоном – цінні для нашого майбутнього. Саме тому ми заохочуємо подаватися на програму Create Ukraine. Доєднайтесь до нашої команди, використайте свій досвід для розбудови спроможності нашої країни. Ваша робота впливатиме на життя мільйонів українців у найскладніший час в нашій історії. Нам потрібні саме Ви.
Більше Згорнути
Тетяна Бережна
Заступниця міністра економіки
Разом ми працюватимемо над реформуванням трудового законодавства, активними програмами зайнятості щодо залучення українців до підприємництва, працевлаштування і навчання; а також над збільшенням економічної активності жінок і подоланням гендерного розриву в оплаті праці. Ще одним напрямком вашої робити буде збільшення економічної активності осіб з інвалідністю, ветеранів війни, внутрішньо переміщених осіб. Також ви буде займатись боротьбою зі структурним безробіттям і реформуванням Державної служби зайнятості.
Більше Згорнути
Ігор Безкаравайний
Заступник міністра економіки
Разом ви будете працювати над зміною світових підходів до гуманітарного розмінування та братимете участь у створенні відповідного ринку і зміцнення системи протимінної діяльності в Україні. Ви зможете долучитися до пошуку інноваційних рішень для глобальних викликів, використовуючи для цього цифрові існтрументи, нейромережі для аналізу великих масивів даних, сателітні знімки та використання роботизованих комплексів для гуманітарного розмінування.
Більше Згорнути
Надія Бігун
Заступниця міністра економіки
Разом ви будете працювати над зростанням частки виробничих підприємств у ВВП країни. Дізнаєтеся, як іпотечна програма не лише дає доступ до купівлі житла, а й впливає на розвиток будівельної галузі. Як держава допомагає виробнику розвиватися, та які фінансові інструменти для нього доступні на даний час. І якщо ви все ще не амбасадор товарів “Зроблено в Україні”, то кваліфіковано зможете пояснити, як покупка української продукції напряму впливає на добробут населення.
Більше Згорнути
Тарас Качка
Заступник міністра економіки
Як подолати виклики із доступу до міжнародних ринків? Як бізнесам вийти на міжнародний рівень і в чому їм може допомогти держава. Торгові угоди та торговий баланс – все це напрямки, за якими ви зможете попрацювати разом.
Більше Згорнути
Віталій Кіндратів
Заступник міністра економіки
Разом ви працюватимете над удосконаленням системи інфраструктури якості України на основі європейських вимог. Це забезпечить безпечну та високоякісну продукцію, розширить доступ української продукції до ринку ЄС та усуне технічні бар'єри в торгівлі. Ви реформуватимете національну систему технічного регулювання за європейською моделлю, забезпечите функціонування національної стандартизації та її міжнародне визнання, єдність вимірювань і простежуваність національних еталонів, інтегруючи систему метрології в єдиний європейський простір. Реформи інтелектуальної власності підвищать стандарти правової охорони до європейського рівня, допоможуть національним виробникам інноваційної продукції виходити на ринок, створюючи умови для розвитку українських розробок і співпраці освіти, науки та бізнесу. Розвиток індустріальних парків та державне стимулювання сприятимуть економічному зростанню, інноваційному розвитку, створенню нових робочих місць і залученню інвестицій в економіку України.
Більше Згорнути
Володимир Кузьо
Заступник міністра економіки
Разом ви дізнаєтеся, як залучаються інвестиції в Україну, чому це наша стратегічна мета. Одним із напрямків вашої роботи стане, зокрема, страхування інвестицій, у тому числі, й для українського бізнесу.
Більше Згорнути
Олексій Соболев
Заступник міністра економіки
Ви будете працювати над зростанням підприємництва в Україні, координацією реформ, дерегуляцією, а також будете залучені до реалізації державної санкційної політики і корпоративної реформи.
Більше Згорнути
Ігор Фоменко
Заступник міністра економіки
Разом ви дізнаєтеся про те, як працює Державний матеріальний резерв. Будете працювати над скринінгом інвестицій та експортним контролем. Також будете залучені до розроблення положень про бронювання працівників у розрізі мобілізаційних заходів
Більше Згорнути

Подавай заявку, якщо ти:

Маєш громадянство України

Маєш релевантний досвід

Готовий працювати на одній з вакантних посад

Маєш сильну мотивацію

Відповідаєш віковим критеріям

Володієш мовами

Прагнеш розвивати країну

Маєш громадянство України

Ти повинен мати громадянство України та на даний момент проживати за кордоном щонайменше один рік.

Маєш релевантний досвід

Досвід роботи за кордоном  у сферах економіки, державного управління, міжнародних відносин або суміжних галузях щонайменше 1–2 роки.

Або кандидати, які мають освіту ступеня магістр, здобуту в міжнародних університетах, навіть якщо у них немає досвіду роботи за кордоном.

Готовий працювати на одній з вакантних посад

Ти будеш працювати разом з командою Міністерства економіки України на одній з вакантних посад, яка найбільше відповідатиме твоєму досвіду та амбіціям.

Докладна інформація про відкриті позиції:

Development officer (Economic focus)

Development officer (Public Engagement and Fundraising focus)

Content Creator (Communications and Public Relations focus)

Маєш сильну мотивацію

Готовий працювати офлайн повний робочий день у Міністерстві економіки України упродовж 10 місяців дії проєкту

Відповідаєш віковим критеріям

Create Ukraine є частиною ініціативи EU4Youth, спрямованої на підтримку молодих фахівців, і створена для повернення їх на Батьківщину. Для участі тобі має бути від 22 до 35 років

Володієш мовами

Вільне володіння українською та англійською мовами є обов’язковим. Знання додаткових мов буде перевагою.

Прагнеш розвивати країну

Кандидати повинні демонструвати відданість Україні та бажання працювати для розвитку державного сектору.

Етапи

 • 1

  Подання заявки

 • 2

  Розгляд і валідація

 • 3

  Запрошення на інтерв’ю

 • 4

  Прийняття рішення

 • 5

  Отримання офферу

 • 6

  Початок роботи

Q&A

 • Чи буду я отримувати заробітну плату та в якому розмірі?

  Так, програмне фінансування передбачено у розмірі EUR 1250 (у гривневому еквіваленті до вирахування податків).

 • Чи буду я державним службовцем?

  Ні, програма не передбачає працевлаштування в апарат Міністерства, проте ти станеш частиною дорадчо-консультативної команди.

 • Коли я маю розпочати роботу?

  Дедлайн подання заявок – до 31 липня 2024 року. Ти  маєш завчасно повернутись до України, аби розпочати роботу 02 вересня 2024 року.

 • Знаннями в яких галузях я маю володіти?

  Релевантним стане досвід роботи за кордоном у сферах економіки, державного управління, міжнародних відносин або суміжних галузях щонайменше 1–2 роки. 

  Також ми чекаємо на твою заявку, якщо ти не маєш досвіду роботи за кордоном, однак маєш освіту ступеня магістр, здобуту в іноземному університеті.

 • Як мені організувати своє повернення до України в умовах війни?

  Учасники програми Create Ukraine отримають всебічну підтримку. Наша команда допоможе вам протягом усього процесу повернення та адаптації. Ми надамо відповіді на всі ваші запитання — як під час підготовки до переїзду, так і під час роботи в Міністерстві економіки.

 • Яка тривалість програми?

  Ти розпочнеш роботу у вересні 2024 року – тривалість дії проєкту сягає 10 місяців.

 • Чи можлива дистанційна робота з-за кордону?

  Ні, для участі у програмі ти маєш бути готовий повернутись до України та працювати офлайн.

 • Що буде після завершення дії програми?

  Після завершення 10 місяців роботи з командою Міністерства економіки, співпраця у межах Create Ukraine буде завершена. Проте, ти матимеш можливість претендувати на вакантні посади в усіх міністерствах України, продовжуючи працювати на благо держави. Це дозволить тобі долати виклики воєнного часу та активно сприяти повоєнній відбудові нашої країни.

star